29.10.2008

Bedava Digitürk izle, Bedava Film İndir

Sayın DigiTurk PR Departmanı veya “ANTIFRAUD” Departmanı Yetkilisi,
(tabii eğer var ise öyle bir şey)

Ticari kaygınız nedeniyle istemeden ve farkında olmadan pek çok blog yazarının kişisel özgürlüğünü elinden aldınız.

Bunun beklenen sonucu olarak, an itibariyle, pek çok blog yazarı hem ailelerinin hem de dostlarının Digiturk aboneliklerini iptal ettirmeyi düşünüyor.

Müşteri kitlenizin en üst tabakasında yer alan, sinema paketleri ve yabancı dil kanallarının izleyicilerinin aynı zamanda Türkiye’de en aktif blog kullanıcıları olduğu gözünüzden kaçmaması gereken bir gerçek.

Marka imajınızın özellikle A+ grupta yerin dibine geçtiğinin ve geçmeye devam ettiğinin bilincinde olmalısınız.

Blogger altyapısının canlı ya da banttan yayın yapmaya imkân tanımadığı,
üçüncü parti servislerden alınan embed kodlar kullanılarak başka bir servis üzerinden sağlanan içeriğe erişim sağlanması yoluyla dağıtıldığı,
yani kendi sunucularında barındırılmadığı herkes tarafından biliniyor.
Buna rağmen Blogger.com’u engelleten güzide birimlerinizin başındakileri işten kovun bence. Bu işi bilen birilerini işe alın!

Eğer markanızı düşünüyorsanız, ve bu yaptıklarınızdan dolayı üzgünseniz size Sansüre Sansür hareketine ana sponsor olmayı öneririm.

Saygılarımla,

Bir Blog Yazarı



not:
Başlık hem SEO, hem de ironi amaçlıdır.

not 2:
Eğer şu an yasaklanmamış bir blogunuz varsa sizi de benzer bir çağrı yapmaya davet ediyorum (evet bu bir mimdir, ve bu yazıyı okuyan her blog yazarı bu mim’e davetlidir)

not 3:
Konu ile ilgili yorum ve düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağım.

not 4:
Blogunuzda bu konuyla ilgili tepkinizi belirtmeye üşenmeyin (bkz: not 2)

not 5:
Ufak bir google araması ile, bu mimin ne kadar etkin olduğunu görebilirsiniz.
http://www.google.com/search?hl=en&q=bedava+digiturk+izle

1 yorum:

Anonim dedi ki...

Türkiye' de Adnan Hoca, bilimsel siteleri kapattıracak güce sahipken, blog sitesinin kapanması çok da şaşırtıcı gelmedi aslında. avrupada harıl harıl yeni medya ve blog sitelerinin etkinliği üzerine tartışılırken, biz de harıl harıl kapatma davalarıyla uğraşalım. sonra gençler neden ilgisiz, gençler neden apolitik. gençlerin önünü kapatırsan tabii ki bir yerden sonra umrunda bile olmaz memleket meseleleri.bu ülkeye söylenecek çok şey var da, sadece eleştirmekten öteye gidememek de fazla yarar sağlamaz sanırım.